+36 30 740 7477
hu en

Adószakértő pozícióba keressük új kollégánkat
2021-04-12

A PMX Consulting Group Kft. 100 %-ban magyar magántulajdonban – a tanácsadó partnerek tulajdonában - álló cégként adózási és adótanácsadási szolgáltatásokat (transzferárazás, adóauditálás, adó due dilience M&A ügyletekhez kapcsolódóan, adótervezés, adószakértői állásfoglalások, feltételes adó és ármegállapításban való közreműködés) nyújt 1994-es megalapítása óta. A partnercégeink száma mára meghaladja a 250-et, és jellemzően multinacionális vállalatok magyarországi leányvállalatai, illetve magyar közép- és nagyvállalkozások.

Adótanácsadó irodánk

Adószakértő

munkatársát keresi.

Adószakértőként önállóan, vagy junior kollégákat irányítva, illetve a tanácsadó partnerekkel fogsz szoros együttműködésben dolgozni az iroda legkomplexebb adózási és adótanácsadási megbízásain. Fontos szereplője leszel a PMX szakmai megjelenésének, valamint az ügyfelek professzionális és hatékony támogatásának. Az iroda méretéből fakadóan generalista módon dolgozol, így fogsz tudni komplexen gondolkozva, mégis rugalmasan értéket teremteni.  Innovatív adózási termékötleteid és megoldásaid kiemelt elismerésre számíthatnak.

Az új kollégánk főbb feladatai a következők lesznek:

  • ügyfélreszabott adóstruktúrák felépítése, projektek önálló vitele
  • meglévő adóstruktúrák véleményezése
  • M&A tranzakciók adóátvilágítása
  • adóhatósági ellenőrzések támogatása
  • hatóságokkal történő szakmai egyeztetések
  • transzferár-elemzések
  • tanácsadói levelek készítése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel magyar és angol nyelven
  • adótörvények változásainak követése

Amit cserébe kínálunk, ha minket választasz:

  • versenyképes fizetést és juttatási csomagot
  • olyan szakmai közösséget, amely nemzetközi és hazai közép- és nagyvállalatok adózási ügyeivel foglalkozik
  • ülve, állva és otthonról is végezhető munkát rugalmas időbeosztással, valamint a munka-magánélet egyensúlyát
  • nem fogsz „beszorulni” egy adóterületre, hanem a teljes adóspektrumban lesz lehetőséged dolgozni, tanulni, tapasztalatot szerezni
  • nálunk nem egy apró csavar leszel egy gigantikus gépezetben, hanem a projektek fontos, megbecsült szereplője, így hosszú távra tervezhetsz velünk
  • változatos, kreatív és innovatív (nem repetitív!), valamint minimális adminisztrációs adó compliance tevékenységgel járó munkát
  • lehetőséget a saját „szakmai jelenlét növelésére” – rendezvényeken való megjelenést; szakmai anyagok, cikkek publikálását és ügyféltalálkozókon előadások megtartását – ha erre is fogékony lennél
  • egy klassz csapatot, akik a magas minőségű szakmai munka iránti elkötelezettségükön kívül önkéntes véradók és adományozók, könyvklub-tagok, Netflix-rajongók, műkedvelő bor- és sörszakértők, teljesítménytúrázók és még annyi minden
  • munkavégzést a VI. kerületben egy jól megközelíthető és színvonalas környezetben, az Oktogontól 95 mp sétára fedett kerékpártárolóval és zuhanyzóval
  • végül azt, hogy a továbbképzés és a tanulás nálunk nem csak a kreditpontokról szól

Te lehetsz a befutó, ha:

  • felsőfokú gazdasági vagy jogi végzettséggel rendelkezel
  • adótanácsadói/adószakértői képesítést szereztél
  • van minimum 6-7 év adótanácsadási területen szerzett tapasztalatod
  • tárgyalási szintű az angol nyelvtudásod
  • önálló vagy és proaktív, valamint rendszerben gondolkozol
  • pontosságban, precizitásban a 100%-ra törekszel
  • jó vagy a problémák elemzésében és megoldásában, van szemed a részletekre, továbbá megfelelő numerikus készségekkel rendelkezel
  • jó barátságban vagy a Microsoft Office programokkal
  • ügyfélközpontú a szemléleted és megoldás-orientált a személyiséged
  • nem nyűg számodra a tanulás, fejlődés

Amennyiben az általunk kínált lehetőség elnyerte tetszésed, kérjük, hogy angol nyelvű önéletrajzod a következő email címre küld el: hr@pmxconsulting.hu